kniha Labutí srdce

Labutí srdce, I. Skok do temnoty,  je již k dostání v knihkupectvích. 

U mne knihu můžete zakoupit s podpisem za plnou prodejní cenu 444,- , ale zase mne tím víc podpoříte, čehož si velice vážím. 

Krásné dny, Laué 💗


Poštovné přes Českou poštu v případě platby předem na účet : 75,- Dobírka: 120,-

Poštovné přes Zásilkovnu na vybrané odběrné místo při platbě předem na účet : 79,- Dobírka: 102,-

Osobní předání zdarma na adrese Bakovská 130, Mladá Boleslav, v termínu dle dohody.

Napište mi vybraný způsob zaslání a platby do kontaktního formuláře ZDE:


Ve čtvrtek 10. 11. 2022 proběhla ve Spolku Ateliér v Kladně akce s názvem Zpívání pro knížku. Velmi si vážím účasti všech, kteří jste přišli sdílet se mnou přítomný okamžik. Ze srdce děkuji Slávce Jirkovské a Radku Banýrovi za organizaci a podporu během večera. Děkuj též za velmi příjemný hudební doprovod všem ženám ve skupině Song Ladies a také muži, který je doprovázel na kytaru 😊

Sdílím formou fotografií pár okamžiků z večera.

Kniha je vydána prostřednictvím nakladatelství Květy života.
"Příběh, který kniha čtenářovi nabízí, není většině z nás neznámý, a právě tím v nás, v každém jinde, jinak často a s jinými intenzitami otevírá dveře k našemu vnitřnímu čtení, k naslouchání, k uvědomování si, k inspiraci, k úlevě, ke smutku z prožitých traumat, ale i k radostem a naději lásky, která je všude okolo nás. A když si dovolíte začíst se, zastavit se a nechat to pravé, toho nebo tu pravou, aby k nám přišlo, otevřelo se nám, dotklo se nás, zjistíte, tak jako Veronika, že láska je v nás, že my jsme jejím zdrojem a ona naším. To je léčivá zpráva, esence Veroničiny knihy. Dostane se k ní čtenář, který skočí do příběhu, který přijme skutečnost, že pro to, aby skočil je potřeba se rozhodnout a odrazit se. Poté co skočíte, začnete číst, uvědomíte si, že kvality letu i dopadu jsou pouze vašimi vědomými volbami."

Radek Banýr, Nakladatelství Květy života   Příběh Labutích srdcí je originální kompozicí, ve které se snoubí skutečné prožitky autorky se snovými dimenzemi. Čtenáři se tak na pozadí příběhu Veroniky začnou otevírat místy až šokující pohledy na vlastní, hluboké, a tedy většinou ukrývané, nevědomé touhy a emoce. Labutí srdce v příběhu prožívají lásku, vztahy, nemoc, smrt, hledají a nacházejí víru v život a radost ze života.

Hlavním tématem knihy, jak již její název napovídá, jsou partnerské vztahy, které autorka považuje za nejkrásnější a zároveň nejobtížnější lekce našich životů. Je to právě náš partner, který nám vždy s velkou intenzitou nastavuje zrcadlo tak, abychom se mohli spatřit a uvidět i své vlastní skryté stránky. Pokud si sebe takto dovolíme vidět a přijmout, pak se právě partnerská zrcadlení stávají jednou z nejrychlejších cest našeho vlastního rozvoje. Při čtení příběhu si uvědomíme, že v našich vztazích umíme dávat spoustu různých věcí, ale většinou nejsme schopni dát to nejcennější, co máme - sami sebe.

Kniha Labutí srdce přináší autorčin pohled také na témata jako jsou porod, mateřství a cesta ke zdraví. Autorka sdílí své vlastní pocity a zkušenosti z onemocnění rakovinou děložního hrdla. Svoji cestu životem i nemocí zakládá na intuici a na pozorném, oddaném naslouchání svému vnitřnímu hlasu. Popisuje svoji cestu s vědomím, že její vnitřní hlas ji vedl k jinému způsobu léčení, než je ten, který je v dnešní společnosti obvyklý. Přestože si současné lékařské péče váží a respektuje ji, cítí, že není v jejich možnostech vidět a léčit to, co se jí děje, protože příčina nemocí je ukrytá opravdu hodně hluboko v její duši. I přes počáteční smíření se s operací, brzy pochopila, že právě její cesta vede jinudy. Rozhodla se opustit konvenční způsob léčby a začala se léčit a uzdravovat sama. Není jejím cílem ani cílem knihy Labutí srdce předložit zaručený recept na uzdravení, ale sdílet a ukázat možnosti, které může využít každý z nás.

První díl příběhu Labutích srdcí doplňují energetické léčivé obrazy a autorčiny texty k zamyšlení, inspiraci a podnětům pro navazující čtenářovu práci.

Labutí srdce jsou pro všechny dospívající, dospívající dospělé i dospělé.

Zde je vám předložen první díl, který má podtitul Skok do temnoty. Druhý díl s podtitulem Světelná cesta autorka nyní vytváří.


"Kniha, která ve vás zanechá stopu."

Anna Mocová