kniha Labutí srdce

Knihu chystám již velmi brzy vydat ve spolupráci s nakladatelstvím Květy života.

Kniha a další ukázky z knihy jsou k dispozici na adrese www.laue.cz  (dočasně vás odkaz přesměruje na stránky webnode. Je to tak v pořádku, není se čeho obávat.)

Jsou zde i náhledy k obrazům, které knihu provázejí a které budou brzy také k prodeji.Tady je upravená, zkrácená ukázka z knihy čtená Gabrielou Filipi."Příběh, který kniha čtenářovi nabízí, není většině z nás neznámý, a právě tím v nás, v každém jinde, jinak často a s jinými intenzitami otevírá dveře k našemu vnitřnímu čtení, k naslouchání, k uvědomování si, k inspiraci, k úlevě, ke smutku z prožitých traumat, ale i k radostem a naději lásky, která je všude okolo nás. A když si dovolíte začíst se, zastavit se a nechat to pravé, toho nebo tu pravou, aby k nám přišlo, otevřelo se nám, dotklo se nás, zjistíte, tak jako Veronika, že láska je v nás, že my jsme jejím zdrojem a ona naším. To je léčivá zpráva, esence Veroničiny knihy. Dostane se k ní čtenář, který skočí do příběhu, který přijme skutečnost, že pro to, aby skočil je potřeba se rozhodnout a odrazit se. Poté co skočíte, začnete číst, uvědomíte si, že kvality letu i dopadu jsou pouze vašimi vědomými volbami."

Radek Banýr, Nakladatelství Květy života   Kniha, kterou jsem pro vás napsala je příběhem napsaným na základě mých skutečných prožitků, který je protkán snovou dimenzí, v níž se skrývají naše nejhlubší touhy. Nechybí v ní příběh lásky, dotek smrti a nalezení víry a radosti v životě.
Hlavním tématem knihy, jak již její název napovídá, jsou tu partnerské vztahy, které považuji za nejkrásnější a zároveň nejobtížnější lekce našich životů. Partner nám vždy nastavuje s velkou intenzitou zrcadlo tak, abychom mohli vidět své vlastní skryté stránky. Pokud si to dovolíme uvidět, pak je to nejrychlejší cesta seberozvoje. Bohužel, však často v našich vztazích umíme dávat spoustu různých věcí, ale nejsme schopni dát to nejcennější, co máme - sami sebe.
Dalším důležitým tématem mojí knihy je cesta ke zdraví. Jde o onemocnění rakovinou děložního hrdla, kterým jsem si prošla. Vždy jsem velmi silně poslouchala svůj vnitřní hlas, a ani v této záležitosti jsem nejednala jinak. Vedl mě po jiné cestě léčení, než je ta, která je v dnešní společnosti obvyklá. Přestože si lékařské péče velmi cením, jasně jsem věděla, že není v jejich možnostech vidět a léčit to, co se mi děje, protože to šlo opravdu hodně do hloubky. I přes původní smíření se s operací, mi přišlo velmi jasné prozření, že právě moje cesta vede jinudy. A tak jsem se rozhodla opustit konvenční způsob léčby a začala jsem se léčit a uzdravovat sama. Nejde mi však o to, abych vám nutila jakýkoliv způsob léčby, ale o to, sdílet, ukázat možnosti, které má každý z nás nadosah.
Kniha se dále zabývá i tématy porodu, mateřství a pocitů žen po porodu. V knize jsou také z pohledu vypravěče citlivým způsobem osvětlovány situace z vyššího náhledu, který ještě nemá hlavní postava k dispozici.
Součástí knihy jsou i energetické léčivé obrazy, a část knihy tvoří texty se kterými může čtenář pracovat.
Kniha Labutí srdce je zamýšlena jako dvoudílná. Zde vám předkládám první díl, který má podtitul Skok do temnoty. Druhý díl s názvem Světelná cesta nyní vytvářím.
S ohledem na témata, která kniha pojmenovává osloví nejvíce všechny dospívající dospělé i dospělé.


"Kniha, která ve vás zanechá stopu."

Anna Mocová