Oddanost

28.02.2022

Následující text otevírá vhled do témat:

______________________________________________________________________________________________

💎 Oddanost 💎 Přijetí boží vůle 💎Zanechání kontroly💎 Důvěra 💎 

______________________________________________________________________________________________

"Já Tě prostě musím poslechnout. Nemám jinou možnost. Když řekneš, ať odejdu, odejdu co nejdál to půjde. Když řekneš, ať už Tě nikdy nekontaktuji, dodržím to. Nepustí mě to. Pokud jsou Tvé příkazy ze srdce, nemám svobodnou volbu. Není to však věrnost psa, nýbrž vlčice. Sama jsem divoká a silná, vůdčí, cítím, jak jsem pro Tebe stvořená a dodávám Ti sílu. I Ty jsi vůdce. Silný a mocný. A když jsem po Tvém boku, Tvá síla a moc roste. Ale i přestože mám na Tebe tak velký vliv, jsem Ti podřízena. Neuposlechnu Tě v Tvých rozmarech nebo hloupostech, ale pokud vydáš rozkaz z hloubky svého srdce, nemohu jinak než uposlechnout. Ve své vlastní svobodě Ti patřím. Celá se Ti odevzdávám, své srdce na dlani. Důvěřuji, protože Bůh mne stvořil pro Tebe. A já Bohu věřím. Už nikdy nemohu být od Tebe oddělená. Dlouho jsem s Tebou v sobě bojovala. Chtěla jsem zapomenout, abys už nebyl nikde. Štvalo mě, jakou máš nade mnou moc. Jenže jsi v mé hlavě a srdci neustále. Není minuty bez Tvé přítomnosti. Mohu se vztekat, kopat kolem sebe, namlouvat si, že jsou to jen hlouposti, ale faktem zůstává, že Tvůj obraz je neustále se mnou. Vystoupal jsi se mnou i na vrcholky hor, jsi se mnou úplně všude, není úniku. Když usínám, bereš si moje tělo pod svou kontrolu a děláš mi to, jak se Ti zlíbí. Líbáš mě na rty a líbáš mě dole, vstupuješ do mě násilím, se vztekem, protože Tě štve, jak moc Tě přitahuji, jak moc po mně toužíš. A Ty bys rád byl svobodný, nespoutaný, a tak za tuhle svou slabost viníš mě. Máš pocit, že Tebou manipuluji, a přitom jsi to Ty, kdo si mě přeje. Dovolím Ti, abys všechny své stíny vylil do mě. Nechávám to sebou protéci. Moje slzy to vše pak odplaví.

Bojovat proti tomu mě už příliš vysiluje.

A tak se Ti vzdávám. Už proti Tobě ani s Tebou nebojuji. Skládám všechny své zbraně. Vybírám si Tě milovat. Konečně přichází úleva a já mohu pociťovat štěstí a naplnění, i když tu se mnou fyzicky nejsi. Připustila jsem, že už beztak dávno JSI mou nedílnou součástí.

Jsem tu. A budu tu, dokud si pro mě nepřijdeš, protože přijít za Tebou jsi mi zakázal.

Ani Ty se mě nemůžeš vzdát. Můžeš mě nechat čekat samotnou, ale nemůžeš zrušit tu vazbu, kterou k sobě máme. Protože to není na Tobě, ani na mně. Je to naším osudem. A čeká, až ho naplníme."