Ostrá polarita

16.07.2022

Následující text otevírá vhled do témat: 

_____________________________________________________________________________________________________

💘 Důvěra

💘 Odevzdání

💘 Intenzita

💘 První intimní zážitek

_____________________________________________________________________________________________________

Ona byla vzezřením téměř jako chlapec. Krátké střapaté vlasy, svalnaté ruce. Porušovala snad všechna pravidla, chodila za školu, prala se s chlapci, kradla v obchodech, lhala, kouřila tajně cigarety. Naprostý protipól mě, blondýnky s dlouhými vlasy, slušné, čestné, dodržující pravidla, pravdomluvné, jemné, opatrné, téměř altruisticky milující vše kolem. A ona mě učila tuhle bariéru hodnosti v sobě překlenout. Učila mě porušit pravidla. S ní jsem poprvé v obchodě ukradla žvýkací bonbony Sisi a tyčinku Flinta. Pamatuji si to přesně, protože to bylo poprvé a naposledy. Zvládla jsem tuto lekci, pochválila mě a jako zasvěcení mně poté upravila džíny.

Tehdy se začaly nosit džíny rebelsky roztrhané. A ona mě na chodbě, před dveřmi do jejího bytu, rituálně zasvětila. Já jsem si sedla na schody, ona vzala do ruky ostrý kapesní nůž, pro který si chvíli předtím zaběhla do svého dětského pokoje. Nůž byl dost velký, ne takový maličký, jako se nosilo s sebou na sbírání hub. Tento měl černou rukojeť a jeho ostří bylo dlouhé asi deset centimetrů, uprostřed rozšířené, tvarem připomínající žraločí zub. O jeho ostrosti nešlo pochybovat. Džíny jsem měla oblečené docela těsně na sobě. Dlouze se mi podívala do očí a v těch jejích jsem zahlédla problesknout světélka nadšení, než začala. Ve vzduchu visela zvláštní hutná atmosféra, která by se dala tím nožem klidně krájet. Ale jediné, do čeho se řízlo byly mé kalhoty. Ostrou špičkou zajela pod látku, kterou předtím lehce rukou nadzdvihla a nožem podebrala. Udělala poté dlouhý řez napříč celého mého stehna. Takto postupovala v pěti řadách na každé nohavici.

Naprosto jsem se jí odevzdala. Důvěřovala jsem jí, že mě nezraní. Bylo to magické a erotické tak nejvíc, jak bych si tehdy dokázala představit. Každý řez byl jako penetrace hlouběji do mé jemné ženské podstaty. Pamatuji si, že jsem se v tu chvíli zamilovala.

Poprvé jsem se setkala s mužskou prorážející energií. S esencí muže, přestože jí zrovna disponovala žena. Cítila jsem to samé i z její strany, přestože si ona v tu chvíli neuvědomovala svou sexuální orientaci, kterou bude mít v budoucnu.

Byl to však zážitek podobný prvnímu milování. Důvěra, fascinace, blízkost možného krvácení ze zranění, kdyby ztratila kontrolu nad nožem, ostrý chladný kov prorážející látku, která se při kontaktu s ním trhá. Několikrát za sebou.

Byl to můj první krásný sexuální zážitek probíhající v tichosti a nepřiznaný.